Супровід бізнесу

Додаткові послуги
15.02.2017

Супровід бізнесу

  1. Допомога у заснуванні фірми або продаж готової, нової фірми ТзОВ (z.o.o.)
    Вирішуємо всі формальності за вас, можемо вирішити все на відстані без вашої присутності, також запрошуємо вас до Кракова, Варшави чи іншого міста в Польщі (при потребі можемо приїхати до любого міста в Польщі)
  2. Пошук працівників – можемо знайти працівників любої спеціальності, клієнт описує які має вимоги до працівника і ми шукаємо його, ціна послуги 2000 злотих + (VAT) за працівника, додатково даємо гарантію, якщо працівник якого ми знайдемо звільниться на протязі 6 місяців, тоді ми шукаємо нового працівника на його місце, без додаткової оплати.
  3.  Допомога вирішення справ зв’язаних з візами і картою побуту, ціна приготування документів на візи, карти побуту, дозвіл на роботу = 500 злотих за дану послугу.
  4. Допомога в пошуку приміщень для фірм, можемо знайти любе приміщення для вас, торгівельне, складське, дім, житло для купівлі або оренди по бажанню клієнта, додатково допомагаємо вирішити різні формальності у нотаріуса, перевіряємо правовий стан цієї нерухомості. Ціна послуги у випадку оренди об’єкта 1% від суми орендної плати за даний об’єкт + (VAT), а при купівлі даного об’єкту 3% від суми транзакції.
  5.  Допомога у вирішенні справ в польських фірмах і установах. Якщо клієнт хоче щоб ми ходили з ним і вирішували якісь справи, наприклад пішли до управління, до магазину, до бізнес партнера, по телефон, по машину, по будь що. Ціна такої послуги 100 злотих за кожну почату годину роботи.
  6.  Допомога по рекламуванні бізнесу. Можемо для клієнта зробити сайт, підняти його на перші позиції в Google, налаштувати і ведення профілю у Google AdWords, реєстрація та ведення профілю у Facebook, розповсюдження позитивної інформації про вашу фірму. Подання реклами в газети, радіо, телебачення, біг-борди, та інші види реклами. Залежить від того що клієнт хоче зробити, вирішуємо питання ціни за послуги по об’єму роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.