Бухгалтерське обслуговування

Нашою компанією надається послуги з аутсорцингу – це віддалене ведення бухгалтерського обліку в офісі ЗВІТ-ІНФО. Зручно та доступно для малого та середнього бізнесу, з метою ефективного використання ресурсів, підприємці економлять на оренді приміщення, закупівлі техніки та програм для здійснення обліку.

Паперові проблеми, спілкування з контролюючими органами, оновлення програм та турботи із складання та подання звітності не будуть більше для Вас перепоною, Ви перекладаєте за розумну плату ці клопоти на наших спеціалістів, та займаєтеся виключно бізнесом, його розвитком, налагоджуванням корисних контактів.

Такий метод широко розповсюджений в Європі, та зарекомендував себе як оптимально ефективний управлінський прийом.

Паперові проблеми, спілкування з контролюючими органами, оновлення програм та турботи із складання та подання

Стосовно тарифних планів можна умовно провести розподіл, по групах:

  1. Фізичні особи підприємці (без найманих, та без ведення додаткової документації), та юридичні особи без діяльності – 200 грн/ міс.
  2. Фізичні особи підприємці та юридичні особи з найманими працівниками (до 3 осіб) та з оборотами до 20 тис/міс., у сфері послуг – 500 грн/міс.
  3. Фізичні особи підприємці та юридичні особи, що працюють на різних системах оподаткування та використовують працю найманих працівників, понад 3 особи – від 1000 грн.

Наведений вище перелік не є вичерпним, оскільки до політики ціноутворення ми підходимо індивідуально вимог кожного клієнта, застосовуємо гнучку систему знижок, та бонусів.

Завжди, для Вашої зручності у веденні бізнесу консультації, надані фахівцями у сфері права, бухгалтерського обліку та аудиту.